Team

Wim Vanseveren

Directeur

wim@deburen.eu

+32 (0)2 212 19 40

Willem Bongers-Dek

Adjunct-directeur & programmaleider

Coördinator citybooks

willem@deburen.eu

+32 (0)2 212 19 39


Jenny Quermia

Zakelijk leider

Programmacoördinator politiek & samenleving, filosofie & religie

jenny@deburen.eu

+32 (0)2 212 19 37

Ronald Giebel

Financieel en facilitair verantwoordelijke

ronald@deburen.eu

+32 (0)2 212 19 31

Mohamad Adib Al Yamany

Logistiek medewerker

 

 


Mathieu Buyse

Communicatieverantwoordelijke

mathieu@deburen.eu

+32 (0)2 212 19 35

 

Mathieu maakt deel uit van het communicatieteam. Hij werkt bij deBuren sinds 2012 en begon oorspronkelijk als programmacoördinator. Hij is onder meer verantwoordelijk voor de sociale media, de podcastkanalen, het websitebeheer, de huisstijl en alles wat print betreft (brochure, affiches en flyers, jaarverslag). Hij is Master in Vergelijkende Moderne Letterkunde, Master in Filmstudies en Visuele Cultuur en Master in American Studies.

 

Claire Gastmans

Communicatieverantwoordelijke 

claire@deburen.eu 

+32 (0)2 212 19 41


  

Luc Dewaele

Coördinator Grensverleggers

luc@deburen.eu

 

Marianne Hommersom

Coördinator talentontwikkeling
Coördinator citybooks

marianne@deburen.eu

+32 (0)2 212 19 43

Nora Mahammed

Programmacoördinator filosofie & religie
Coördinator Kennisknooppunt

nora@deburen.eu

+32 (0)2 212 19 32

Aline Lapeire

Programmacoördinator literatuur

aline@deburen.eu

+32 (0)2 212 19 42

Debbie Marbus

Programmacoördinator politiek & samenleving, wetenschap & geschiedenis

debbie@deburen.eu

+32 (0)2 212 19 33

Xander Stroo

Programmacoördinator media, economie, politiek & samenleving

Coördinator VNJB

xander@deburen.eu

+32 (0)2 212 19 38

Ellen Van Tichelt

Coördinator Week van het Nederlands 

ellen@deburen.eu

+32 (0)2 212 19 45