Deze website wordt niet langer ondersteund in Internet Explorer. Update hier je browser voor een betere ervaring.

Team

Willem Bongers-Dek

Algemeen directeur

willem@deburen.eu

+32 (0)2 212 19 39

 

Willem is algemeen directeur van deBuren. Hij zetelt als voorzitter van het Overleg Literaire Organisatoren in het BoekenOverleg, dat hem mandateerde als belangenbehartiger binnen het VRT-Cultuuroverleg. Hij is bestuursvoorzitter van De Nwe Tijd, zetelt in de adviesraad van het NWO-onderzoeksproject Track Changes (2018-2022) en maakt deel uit van de klankbordgroep stadsontwikkeling van het STAM.


Jenny Quermia

Zakelijk leider

Programmacoördinator politiek & samenleving, filosofie & religie

jenny@deburen.eu

+32 (0)2 212 19 37

Ronald Giebel

Financieel en facilitair verantwoordelijke

ronald@deburen.eu

+32 (0)2 212 19 31

Mohamad Adib Al Yamany

Logistiek medewerker

 

 

Joke Daniëls

Projectmedewerker

joke@deburen.eu

+32 (0)2 212 19 30

 


Mathieu Buyse

Communicatieverantwoordelijke

mathieu@deburen.eu

+32 (0)2 212 19 35

 

Mathieu maakt deel uit van het communicatieteam en werkt sinds 2012 bij deBuren. Hij is onder meer verantwoordelijk voor de sociale media, de podcastkanalen, het websitebeheer, de huisstijl en alles wat print betreft (brochure, affiches en flyers, jaarverslag).

Claire Gastmans

Communicatieverantwoordelijke 

claire@deburen.eu 

+32 (0)2 212 19 41


  

Luc Dewaele

Coördinator Grensverleggers

luc@deburen.eu

 

Marianne Hommersom

Coördinator talentontwikkeling
Coördinator citybooks

marianne@deburen.eu

+32 (0)2 212 19 43

Nora Mahammed

Programmacoördinator

nora@deburen.eu

+32 (0)2 212 19 32

 

Nora programmeert voornamelijk rond filosofie, religie en zingeving en houdt de vinger aan de pols van hoofdstedelijke dynamieken. Ze is verantwoordelijk voor de lunchreeks vraag en antwoord, het project Kennisknooppunt (goed bestuur en DIDI-LAB) en de Scherpsteller. Nora is ondervoorzitter van de cultuurraad van de VGC en zetelt in de Raad van Bestuur van Kunstenpunt en Pilar.

Aline Lapeire

Programmacoördinator

aline@deburen.eu

+32 (0)2 212 19 42

 

Aline organiseert voor deBuren programma’s rond literatuur en taal. Zij is daarnaast mee verantwoordelijk voor talentontwikkelingsprogramma’s als de Schrijfresidentie in Parijs, Eenzame Avonturen, Vers van het mes en CELA. Aline is secretaris van het OLO en lid van de commissie literaire tijdschriften bij Literatuur Vlaanderen.

Debbie Marbus

Programmacoördinator

debbie@deburen.eu

+32 (0)2 212 19 33

 

Debbie organiseert programma´s rond maatschappelijke vraagstukken en thema´s als feminisme, wetenschap en muziek. Vaste reeksen waar zij aan werkt zijn Who´s afraid of the F-word?, deBuren hebben Oren en Broodje Kennis. Debbie is coördinator van Het Rode Oor en is vast lid van de commissie documentaire van het VAF/Filmfonds.

Xander Stroo

Programmacoördinator media, economie, politiek & samenleving

Coördinator VNJB

xander@deburen.eu

+32 (0)2 212 19 38

Ellen Van Tichelt

Coördinator Week van het Nederlands 

ellen@deburen.eu

+32 (0)2 212 19 45