Medewerkers

 

Wim Vanseveren

Directeur

wim@deburen.eu

+32 (0)2 212 19 40

 

 

Willem Bongers-Dek

Adjunct-directeur & programmaleider

Coördinator citybooks

willem@deburen.eu

+32 (0)2 212 19 39

 

 


Jenny Quermia

Zakelijk leider

Programmacoördinator samenleving, film & filosofie

jenny@deburen.eu

+32 (0)2 212 19 37

 

 

Ronald Giebel

Office manager

ronald@deburen.eu

+32 (0)2 212 19 31

 

 

Roos van Emmerik

Office assistant

roos@deburen.eu

+32 (0)2 212 19 30

 

 

Mohamad Adib Al Yamany

Logistiek medewerker

 

 


 

 

Mathieu Buyse

Communicatieverantwoordelijke

Programmacoördinator media & audio

mathieu@deburen.eu

+32 (0)2 212 19 35

 

 

Claire Gastmans

Communicatieverantwoordelijke 

claire@deburen.eu 

+32 (0)2 212 19 41

 


Marianne Hommersom

Programmacoördinator schrijfresidentie

Coördinator citybooks

marianne@deburen.eu

+32 (0)2 212 19 43

 

 

Debbie Marbus

Programmacoördinator film, gelijkheid, samenleving & wetenschap

debbie@deburen.eu

+32 (0)2 212 19 33

 

 

Ann Overbergh

Programmacoördinator muziek & cultuurbeleid

Coördinator Kennisknooppunt

ann.overbergh@deburen.eu

+32 (0)2 212 19 42

 

 

Xander Stroo

Programmacoördinator Europa, politiek & economie

xander@deburen.eu

+32 (0)2 212 19 38

 

 

Ellen Van Tichelt

Programmacoördinator literatuur

ellen@deburen.eu

+32 (0)2 212 19 45