Team

Wim Vanseveren

Directeur

wim@deburen.eu

+32 (0)2 212 19 40

Willem Bongers-Dek

Adjunct-directeur & programmaleider

Coördinator citybooks

willem@deburen.eu

+32 (0)2 212 19 39


Jenny Quermia

Zakelijk leider

Programmacoördinator politiek & samenleving, filosofie & religie

jenny@deburen.eu

+32 (0)2 212 19 37

Ronald Giebel

Financieel en facilitair verantwoordelijke

ronald@deburen.eu

+32 (0)2 212 19 31

Roos van Emmerik

Office assistant | citybooks | Grensverleggers

roos@deburen.eu

+32 (0)2 212 19 30

Mohamad Adib Al Yamany

Logistiek medewerker

 

 


Mathieu Buyse

Communicatieverantwoordelijke

mathieu@deburen.eu

+32 (0)2 212 19 35

 

 

Claire Gastmans

Communicatieverantwoordelijke 

claire@deburen.eu 

+32 (0)2 212 19 41


  

Luc Dewaele

Coördinator Grensverleggers

luc@deburen.eu

 

Marianne Hommersom

Coördinator schrijfresidentie

Coördinator citybooks

marianne@deburen.eu

+32 (0)2 212 19 43

Nora Mahammed

Programmacoördinator filosofie & religie
Coördinator Kennisknooppunt

nora@deburen.eu

+32 (0)2 212 19 32

Debbie Marbus

Programmacoördinator politiek & samenleving, wetenschap & geschiedenis

debbie@deburen.eu

+32 (0)2 212 19 33

Xander Stroo

Programmacoördinator media, economie, politiek & samenleving

xander@deburen.eu

+32 (0)2 212 19 38

Ellen Van Tichelt

Programmacoördinator literatuur

Coördinator Schrijfresidentie

ellen@deburen.eu

+32 (0)2 212 19 45